Lijst gemaakt op: 25-11-2021 17:05:19

S 80

Datum: 28-11-2021
Aanvang: 10:30

tijdRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.
10:30Parcourslopen 80 en 70 cm (30 min.) (30 min.)    
11:00Astrid TemmermanDouble DazzleS80P1
11:04Julia KeyteEscapadeS80P1
11:07Astrid TemmermanDouble DazzleS80P2
11:11Julia KeyteEscapadeS80P2



S 70

Datum: 28-11-2021
Aanvang: 11:14

tijdRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.
11:14parcours verlagen (10min.) (10 min.)    
11:24Robine ToetBubbelsS70P1
11:28Patricia LukkenSilverS70P1
11:31Liselotte SiberingOlaS70E1
11:35Robine ToetBubbelsS70P2
11:38Patricia LukkenSilverS70P2
11:42Liselotte SiberingOlaS70E2



S 60

Datum: 28-11-2021
Aanvang: 11:45

tijdRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.
11:45Parcourslopen 60 en 50 cm (15 min.) (15 min.)    
12:00Rianne HagmanMilkaS60E1
12:04Tess van de LaarBalistoS60E1
12:07Caitlin GriffioenOlaS60E1
12:11Iris van BremenTigerS60E1
12:14Marieke RijkelsRilanaS60E1
12:18Rianne HagmanMilkaS60E2
12:21Tess van de LaarBalistoS60E2
12:25Caitlin GriffioenOlaS60E2
12:28Iris van BremenTigerS60E2
12:32Marieke RijkelsRilanaS60E2



S 50

Datum: 28-11-2021
Aanvang: 12:35

tijdRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.
12:35Parcoursverlagen (10 min.) (10 min.)    
12:45Lorena VerhoeveMilkaS50E1
12:49Kari BosGuinnessS50E1
12:52Cara van der SleenUndercoverS50E1
12:56Renske van BrechenSipaliS50E1
12:59Lorena VerhoeveMilkaS50E2
13:03Kari BosGuinnessS50E2
13:06Cara van der SleenUndercoverS50E2
13:10Renske van BrechenSipaliS50E2
13:13Lianne SpoorBillyS50E1
13:17Martha van de LindeloofNickS50E1
13:20Cindy WillemsEdisonS50P1
13:24Hans van der LouwGuinnessS50P1
13:27Gerard LuciusEdisonS50P1
13:31Lianne SpoorBillyS50E2
13:34Martha van de LindeloofNickS50E2
13:38Cindy WillemsEdisonS50P2
13:41Hans van der LouwGuinnessS50P2
13:45Gerard LuciusEdisonS50P2



S 30

Datum: 28-11-2021
Aanvang: 13:48

tijdRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.
13:48Parcourslopen 30 cm (15 min.) (15 min.)    
14:03Chelsea NijhuisPrinceS30E1
14:07Semma YildizSunnyS30E1
14:10Sophie TrompRilanaS30E1
14:14Eleanne VierlingMilkshakeS30E1
14:17Eden van GentCalippoS30E1
14:21Chelsea NijhuisPrinceS30E2
14:24Semma YildizSunnyS30E2
14:28Sophie TrompRilanaS30E2
14:31Eleanne VierlingMilkshakeS30E2
14:35Eden van GentCalippoS30E2
14:38Kirsten op den BrouwChupa ChupS30E1
14:42Liv ZandsteegPrinceS30E1
14:45Jenna van der HoevenCalvinS30E1
14:49Mirthe KluinhaarCalippoS30E1
14:52Hugo SebelUndercoverS30E1
14:56Kirsten op den BrouwChupa ChupS30E2
14:59Liv ZandsteegPrinceS30E2
15:03Jenna van der HoevenCalvinS30E2
15:06Mirthe KluinhaarCalippoS30E2
15:10Hugo SebelUndercoverS30E2



Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)